Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

Kastamonu-Temizlik


Ev temizliği gündelik yaşantımızda önemli bir faktör barındırmaktadır. Özellikle hanımlarımız, gündelik hayatlarında yoğun iş temposu sebebiyle evinde temizlik yapmamakta. Bu tip durumlarda da siz değerli hanımlarımız için günlük veya haftalık olarak temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Kastamonu-Temizlik olarak tamamen tarafımızca sağlanan temizlik malzemeleri ve aparatların yanı sıra, evinizin genişliği ve boyutlarına göre değişen bir kadro ile beraber, siz değerli müşterilerimize %100’e varan bir memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Vizyonumuz

Sektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan Kastamonu-Temizlik’de “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.
Yüksek prestije sahip olmak, çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, gelişmiş ve modern ekipmanları ile büyük çapta kaliteli hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak Kastamonu-Temizlik olarak hedeflerimiz arasındadır.

Kastamonu-Temizlik Farkı!

1- Dürüstlük: Kastamonu-Temizlik her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.
2- Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.
3- Memnuniyet: Kastamonu-Temizlik hizmet veremeye başladığı günden bugüne arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.
4- Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.
5- Çevre Dostu: Zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.
6- Kalite: Kastamonu-Temizlik kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.
7- Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.
8- Gizlilik: Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz.
9- Teknoloji: Kastamonu-Temizlik olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

 
148

Ev Kastamonu-Temizlik farkıyla temizlendi.

384

Kişiye Buharlı Temizlik Hizmeti Verildi.

26

Tadilat Sonrası, İnşaat Sonrası Temizlik Yapıldı.

33

Apartman Merdiveni Temizlendi.

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.