Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

Buharlı Ocak, Fırın Temizliği

Mutfaklar da set-üstü ocak / fırın, aspiratör gibi sık kullandığımız malzemeleri geleneksel yöntemlerle temizlemek kolay değildir. Zaten bu tür temizleme yöntemlerinde kimyasal kullanmak gerektiğinden tavsiye edilmemektedir.

Yağ artıkları, pişmiş gıda artıkları, sararmalar, kararmalar gibi inatçı lekeleri kimyasal maddelerle temizlemek hijyenik olmamaktadır. Fırınların iç kısımları kimyasal maddelerle temizlendiğinde o kimyasal maddeler fırın içerisinde pişirilen yemeklere nüfus etmekte ve bu da sağlığı ciddi anlamda olumsuz etkilemektedir.

Set-üstü ocak, fırın, aspiratör gibi cihazların erişilemeyen (düğmeler, aralar vb.) yerlerine nüfus eden yağ artıkları oralarda ciddi anlamda bakteri oluşumuna neden olur. Herhangi bir kimyasalla temizlenseler bile ara kısımlarına erişilemediği için bakteriler o alanlarda yaşamaya devam eder. Ayrıca o alanlarda sarımsı bir görüntü oluşturur.

Yüksek basınçlı sıcak buhar veren sistemlerimiz ile profesyonelce kimyasal kullanmamıza gerek kalmaksızın temizlik ve dezenfeksiyon için dinamik çözümler üretiyoruz. Evinizde bulunan Set-üstü ocak / fırın ve aspiratör’ün temizliğini klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metodu olan Buharlı Temizlik ile yapıyoruz.

Kastamonu-Temizlik olarak sizi kimyasal kullanmanın yol açtığı yan etkilerden koruyarak sizlere %99,99 oranında gerçek anlamda bir hijyen sunuyoruz.

Kastamonu-Temizlik olarak bir temizlikten daha fazlasını sizlere sunuyor. Evinizde ve tüm yaşam alanlarınızda buharlı temizliğin gücünü keşfederken, sağladığı mükemmel hijyenle kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Siz de Buharlı Ocak, Fırın Temizliği yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilir, e-posta gönderebilir veya
Teklif Al bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

Temizte Ne Yapıyoruz!

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. En az 1 kişilik ekip gönderilir.

Bu hizmette herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Özel Solüsyonlar Kullanılabilmektedir.

Kullanılacak olan tüm malzemeler ve aparatlar tarafımızca karşılanmaktadır.

Yapılan İşler!

  1. Set-üstü ve / veya fırın temizliği,
  2. Fırın alt bölme temizliği,
  3. Aspiratör temizliği.

Fiyat

100 TL yerine kısa bir süre 50 TL

Hizmete ek fırsatlar

Buharlı Banyo, Tuvalet Temizliği – 75 TL
Buharlı Petek Temizliği – 15 TL (petek başı ücret)
Buharlı Pencere, Cam Temizliği – 25 TL indirimli
Buharlı Duvar Temizliği25 TL indirimli

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazınız

 

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.