Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

Buharlı Petek Temizliği

Buharlı Petek Temizliği kalorifer peteğinin üstten bakıldığında aralarında ki kir, toz ve pisliğin temizlenmesi işine verilen isimdir.

Genellikle hanımların şikayetçi olduğu ve kendi çabaları ile temizleyemediği petek aralarının temizlenmesi elle yapılacak bir iş değildir. Petek aralarında zamanla oluşan kir, toz ve pislik buralar da yoğun şekilde bakteri üremesine neden olmaktadır. Bütün bir kış boyunca içerisindeki tozun dönüşerek havaya karışması düşünüldüğünde evinizdeki petekler hijyenik açıdan oldukça zararlıdır. Özellikle toza karşı alerjik reaksiyonlar gösteren kişiler için kalorifer kullanımı oldukça sıkıntılı bir durumdur.

Klasik temizleyiciler, eşyalar üzerinde kanserojen etkileri olan kimyasallar bırakmaktadır. Bu temizleyiciler aynı zamanda alerjik reaksiyon yaratmakta ve kullanılan atık suyunun doğaya karışması ile doğanın yok edemeyeceği maddeleri barındırmaktadır. Buhar ile temizleme yönteminin doğaya hiçbir zararı bulunmamasının yanı sıra içerisinde temizleyici herhangi bir maddeye gerek duymaksızın basınçlı buhar sayesinde derinlemesine ve hijyenik temizlik sağlamaktadır.

Peteklerin aralarında biriken toz ve kir hiçbir temizleyici alet ile temizlenemez iken kalorifer temizliğinizi uygun aparatlar yardımıyla buhar ile

petek temizliğini
 gerçekleştiriyoruz. Ayrıca peteklerinizin üzerindeki boya, yağ, kir, is vb. lekeleri de temizliyoruz. Petekleriniz ilk gün ki görünümlerine kavuşuyor ve gerçek anlamda hijyenik olması sağlanıyor.

Yüksek basınçlı sıcak kuru buhar veren sistemlerimiz ile profesyonelce kimyasal kullanmamıza gerek kalmaksızın temizlik ve dezenfeksiyon için dinamik çözümler üretiyoruz. Evinizde bulunan peteklerin temizliğini klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metodu olan Buharlı Temizlik ile yapıyoruz.

Kastamonu-Temizlik olarak sizi kimyasal kullanmanın yol açtığı yan etkilerden koruyarak sizlere %99,99 oranında gerçek anlamda bir hijyen sunuyoruz.

Kastamonu-Temizlik olarak bir temizlikten daha fazlasını sizlere sunuyor. Evinizde ve tüm yaşam alanlarınızda buharlı temizliğin gücünü keşfederken, sağladığı mükemmel hijyenle kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Siz de Buharlı Petek Temizliği yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilir, e-posta gönderebilir veya Teklif Al bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

Temizte Ne Yapıyoruz!

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. En az 1 kişilik ekip gönderilir.

Bu hizmette herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Özel Solüsyonlar Kullanılabilmektedir.

Kullanılacak olan tüm malzemeler ve aparatlar tarafımızca karşılanmaktadır.

Yapılan İşler

  1. Petek ve Havlupanların Buharla Temizliği.

Dahil Olmayan Hizmetler

Bu fiyat kapsamında aşağıdaki hizmetleri veremiyoruz:

  • Peteklerin sularının boşaltılması

Fiyat

Petek Başı = 25 TL yerine kısa bir süre 20 TL

Hizmete ek fırsatlar

Buharlı Banyo, Tuvalet Temizliği – 75 TL
Buharlı Ocak / Fırın Temizliği – 30 TL
Buharlı Pencere, Cam Temizliği – 25 TL indirimli
Buharlı Duvar Temizliği25 TL indirimli

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazınız

 

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.