Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Çünkü inşaat artıklarını, kaba tozları temizlemenin ardından detaylı ve ince temizlik yapmak oldukça zaman ayrılması gereken bir iştir.

Belirtmiş olduğumuz gibi kaba temizliğin yanı sıra ince temizliğin de oldukça önemli olduğunun farkındayız ve temizlik işlemimizi bunu dikkate alarak sağlamaktayız. İnşaatın ardından yapılacak temizlik oldukça dikkat ve itina isteyen bir temizlik işlemidir.

Yeni bir eve taşınan kişiler için her unsurun inşaat temizliği ayrı bir önem taşıyor. Yeni bitirilmiş inşaat oldukça fazla kalıntı bırakıyor ve zarar vermeden hepsinin ortadan kaldırılması için özenli bir çalışma gerekiyor. İnşaat sonrası moloz kalıntıları, harçlar, fayanslar üzerinden donan alçılar, etrafa yayılan toz toprak oldukça zor temizleniyor ve bu çok yorucu bir işlem oluyor. Normal deterjanlar kullanarak inşaat temizliği tam anlamıyla sağlanamıyor. Günlük temizliklerimiz için kullandığımız temizlik deterjanları bunları ortadan kaldırmak için yeterli olmuyor ve yeterli olsa bile bu oldukça yorucu, zaman alıcı oluyor. Bunun yerine inşaat sonrası temizlik için uzman kişilerden yardım almak daha doğru bir seçim oluyor.

Yeni camların etiketlerini çıkartmak bile birçok kişiye eziyet olurken, temizlik ekibimiz camlardaki bantlar, harç ve boyaları yüksek bar gücüne sahip buhar makinemizle yumuşatılarak herhangi bir kazıyıcı kullanmadan, iz ve kalıntı bırakmadan camlardaki etiketleri ve boyaları temizleyebiliyor. Birçok bayanın derdi olan bu etiketler camda ve çerçevelerde çizilmelere neden olmadan çıkartılıyor. Aynı zamanda yüksek katlı binalarda cam silmekte cesaret istiyor. İnşaat sonrası temizlik için çağrılacak olan ekibimiz ev camlarının içini de dışını da derinlemesine temizliyor.

İnşaat sonrasında ki moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları, toz, kir ve paslanmalar tamamen temizlenmektedir. Ev sahibine düşen ise sadece yeni ve temiz evinde eşyalarını nasıl yerleştirmesi gerektiğini düşünmek oluyor.

Tüm malzeme ve aparatlar yine şirketimiz tarafından karşılanırken, gerek apartmanın tüm katları için, gerek ise sadece inşaatta yer alan bir kat için temizlik hizmeti alabilirsiniz! Evin veya binanın boyutu ne kadar olursa olsun, o kapsam da sizlere yeterli personel tahsisi sağlanacağı gibi; temizlik öncesi veya sonrası herhangi bir sorun da yaşamayacaksınız. Gerek cam temizlikleri, gerek duvarların temizliği, gerek ise tüm faktörlerin birleşmesi ile beraber sunulan hizmetten %100’e kadar memnuniyet duyacağınızın da garantisini sunmaktayız!

Sizlere anahtar teslim bir çözüm sunan Kastamonu-Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin vakit ve efor harcamasına gerek kalmadan derinlemesine temizlikle bütün inşaat kalıntılarını, zarar vermeden ortadan kaldırarak sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Siz de İnşaat Sonrası Temizlik yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilir, e-posta gönderebilir veya Teklif Al bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

Temizte Ne Yapıyoruz!

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. En az 2 kişilik ekip gönderilir. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan yani evin bütün kısımları gözden geçirilerek temizliğe başlanır.

Bu hizmette kimyasal ürünler ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır.

Ahşap Temizleyici, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Lavabo Açıcı, Krem Temizleyici ve Özel Temizlik Solüsyonları olmak üzere 10’un üzerinde farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Kullanılacak olan tüm malzemeler ve aparatlar tarafımızca karşılanmaktadır.

Mutfak

 1. Moloz kalıntılarının temizliği,
 2. Harç, alçı, sıva, boya, kireç vs. kalıntılarının temizliği,
 3. Lavabo ve musluk temizliği,
 4. Tezgah ve üstündeki fayansların temizliği,
 5. Camların ve çerçevelerin temizlenmesi,
 6. Dolapların iç ve dış kısımlarının silinmesi,
 7. Lamba ve prizlerin temizliği,
 8. Zemin temizliği,
 9. Tavan ve Duvarların temizliği,
 10. Süpürgeliklerin temizliği,
 11. Kapıların temizliği,
 12. Peteklerin temizliği,
 13. Menfezlerin / havalandırmanın temizliği,
 14. Mutfak balkonu temizliği,
 15. Çöplerin boşaltılması.

Banyo, Tuvalet

 1. Moloz kalıntılarının temizliği,
 2. Harç, alçı, sıva, boya, kireç vs. kalıntılarının temizliği,
 3. Duşa kabin/küvet temizliği,
 4. Tuvalet/klozet temizliği,
 5. Tezgah temizliği,
 6. Lavabo ve musluk temizliği,
 7. Ayna temizliği,
 8. Banyo tabanının temizliği,
 9. Süpürgeliklerin temizliği,
 10. Petek/havlupan temizliği,
 11. Camların ve çerçevelerin temizliği,
 12. Dolapların iç ve dış kısımlarının temizliği,
 13. Menfezlerin / havalandırmanın temizliği,
 14. Çöplerin boşaltılması.

Yatak Odası

 1. Moloz kalıntılarının temizliği,
 2. Harç, alçı, sıva, boya, kireç vs. kalıntılarının temizliği,
 3. Zeminin temizliği,
 4. Lamba ve prizlerin temizliği,
 5. Camların ve çerçevelerin temizliği,
 6. Tavan ve Duvarların temizliği,
 7. Süpürgeliklerin temizliği,
 8. Kapıların temizliği,
 9. Peteklerin temizliği,
 10. Menfezlerin / havalandırmanın temizliği,
 11. Balkon temizliği,
 12. Çöplerin boşaltılması.

Oturma Odası, Salon

 1. Moloz kalıntılarının temizliği,
 2. Harç, alçı, sıva, boya, kireç vs. kalıntılarının temizliği,
 3. Zeminin temizliği,
 4. Camların ve çerçevelerin temizliği,
 5. Lamba ve prizlerin temizliği,
 6. Tavan ve Duvarların Temizliği,
 7. Süpürgeliklerin temizliği,
 8. Kapıların temizliği,
 9. Peteklerin temizliği,
 10. Menfezlerin / havalandırmanın temizliği,
 11. Balkon temizliği,
 12. Çöplerin boşaltılması.

Dahil Olmayan Hizmetler

Bu fiyat kapsamında aşağıdaki hizmetleri veremiyoruz:

 • Kalıp ve / veya biyolojik tehlikesi olan malzemelerin temizliği,
 • Bahçe, avlu ve / veya depo temizliği (Hizmete ek ücret gerektirir),
 • Derzlerin derinlemesine parlatılması,
 • Garaj ve / veya teras temizliği (Hizmete ek ücret gerektirir)

Fiyat

200 TL’den başlayan fiyatlarla iletişim bölümünden bizlere ulaşarak veya Ücretsiz keşif sonrası fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmete ek fırsatlar

Buharlı Komple İnşaat Temizliği – + 20 TL

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazınız

 

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.