Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilatın ardından yapılması gereken temizlik oldukça meşakkatlidir. Tadilatın ardından oluşan kiri, tozu, kireç izlerini, diğer kalıntıları kendi imkanlarınızla temizlemek sizin için mümkün olmayabilir. Hem zaman açısından hem de zahmet açısından hali hazırda oturmuş olduğunuz mekanın restore edilmesi veya yapmak istediğiniz küçük tadilatların yapılması sonucu temizlik hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yaptığınız işlemler her ne olursa olsun ona değer katacak ve yapılan yenilikleri gösterecek olan işlem tadilat sonrası yaptıracağınız detaylı temizlik işlemidir.

Tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Tadilat aşaması bittikten sonra, kullanım aşamasından önce, ince ve detaylı olarak temizlenecek mekanlarınız da, İşinde titiz davranan, hijyeni her şeyden önce düşünen ve alanlara uygulayan bir teknik kadro oluşumu sunan Kastamonu-Temizlik , aile kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Üstü kapalı yapılan bir temizlikten tamamen uzak, sizlere kaliteli ve doğru bir hizmet anlayışı sunan teknik ekibimiz, böylelikle %100’e kadar memnuniyet duymanızı sağlıyor!

Siz de Tadilat Sonrası Temizlik hizmeti istiyorsanız bizleri arayabilir, e-posta gönderebilir veya Teklif Al bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

 

Temizte Ne Yapıyoruz!

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. En az 1 kişilik ekip gönderilir. Tadilat yapılan alan ve / veya alanlar gözden geçirilerek temizliğe başlanır.

Bu hizmette kimyasal ürünler ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır.

Genel Temizlik Maddesi, Cam Temizleyici, Yüzey Temizleyici, Krem Temizleyici ve Özel Temizlik Solüsyonları olmak üzere farklı kimyasal Maddeler kullanılmaktadır.

Yapılan İşler

Tadilat yapılan alana göre yapılacak olan detaylı işlemler değişiklik göstermektedir. Aşağıda genel hizmetler belirtilmiştir.

 1. Tadilat sonrası oluşan moloz / sıva / harç / boya / kireç kalıntıları temizlenir,
 2. Tadilat yapılan yerin tavan ve duvarlarının mikro-fiber mopla tozunun alınması
 3. Mobilya ve görünür yüzeylerin tozunun alınması,
 4. Yerlerin vakumla süpürülüp silinmesi,
 5. Camların silinerek ıslak vakumla çekilmesi
 6. Lamba ve prizlerin temizliği
 7. Süpürgeliklerin tozunun alınması
 8. Kapıların temizliği
 9. Petek tozunun alınması
 10. Koltuk ve oturma gruplarının vakum ile temizliği
 11. Halıların süpürgeyle çekilmesi
 12. Çöplerin boşaltılması
 13. Temizlik bittikten sonra tadilat yapılan alanın mis gibi kokması için parfümlenmesi.

Dahil Olmayan Hizmetler

Bu fiyat kapsamında aşağıdaki hizmetleri veremiyoruz:

 • Buharlı Temizlik
 • İnşaat sonrası temizlik

Fiyat

100 TL’den başlayan fiyatlarla iletişim bölümünden bizlere ulaşarak veya Ücretsiz keşif sonrası fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmete ek fırsatlar

Buharlı Tadilat Sonrası Temizlik – + 20 TL

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazınız

 

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.