Kastamonu TemizlikKastamonu Temizlik

Bize Haftanın Her günü Dilediğiniz Saatte Ulaşabilirsiniz.

Temizlikte kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan Kastamonu-Temizlik olarak 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve mekanlarınızı kullanıma hazır bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir.

Temizlik Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, sorularınız için, teklif almak için, ücretsiz keşif talebinde bulunmak için veya temizlik hizmeti talebinde bulunmak için aşağıda bulunan teklif al bölümünden veya yan tarafta bulunan iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

E-Posta

info@kastamonu-temizlik.com

7/24 Müşteri Destek

+90 (542) 254 7254

Ücretsiz Teklif Al

Bu formu doldurarak özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yan tarafta bulunan formu doldurarak, bizi mobil telefon numaramız dan arayarak veya e-posta göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site'de paketler halinde verilmiş hizmetleri kendinize göre entegre ederek ekstra temizlik hizmetleri taleplerinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Temizlik hizmeti talep edilen alan veya alanlar için ücretsiz keşif hizmeti vererek yapılacak olan temizlik hizmeti için detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti temizlik hizmeti verilecek olan alan da temizliğe gelindiğinde eksiksiz ekipman ve yeterli personel ile gelmemizi ve verilecek olan hizmetin daha önceden planlanmasını sağlıyor.